نمایندگان عاملین فروش

برای استفاده از امکانات ویژه نمایندگان وارد سایت شوید.در صورتی که تا کنون ثبت نام نکرده اید، در سایت ثبت نام کرده و نام کاربری و کلمه عبور دریافت کنید.

با ورود به سایت می توانید موجودی روزانه را مشاهده کرده ، صورت حساب خود را دریافت کرده و در نظرخواهی از طرح جدید شرکت کنید.

  درخواست خرید

  صورت حساب

  نظرخواهی

  مشاهده موجودی

محصولات کاشی کف و دیوار

 • کاشی دیجیتال

  Dijital Tile

 • باند

  Band

 • کاشی و سرامیک

  Tile & Ceramic

درباره ما در مورد ما بیشتر بدانید

کاشی یزد،به عنوان اولین تولید کننده کاشی کف در ایران،فعالیت خود را در سال 1356 آعاز کرد.

تاریخچه:

شرکت کاشی یزد بعنوان اولین تولید کننده کاشی کف در ایران ، با استفاده از ماشین آلات روز دنیا فعالیت خود را در زمینه تولید سرامیک کف از سال 1356 آغاز نموده است . از ابتدای فعالیت مدیریت ارشد شرکت با استفاده از ماشین آلات مدرن ، تخصص کارشناسان مجرب و مواد اولیه مرغوب در سایه همکاری پرسنل فهیم و زحمت کش شرکت شناسایی و برآورده سازی خواسته ها و نیازهای مشتریان و کسب رضایت ایشان را سر لوحه کار خود قرار داده است . و هم اکنون مدیریت ارشد سازمان با عنایت به خداوند متعال بهبود مداوم کیفیت را با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 و مصوب نمودن اهداف ذیل مد نظر قرار داده است : 1- شناسایی و برآورده سازی خواسته ها و نیازهای حال و آینده مشتریان . 2- حفظ و تقویت بازارهای موجود و توسعه بازارهای جدید . 3- ارتقاء صلاحیت و شایستگی پرسنل با ارائه آموزش های عملی و تئوری هدفمند ، برنامه ریزی شده مستمر و اثر بخش . 4- بهبود مداوم کیفیت از طریق ارزیابی مداوم و موثر فرآیندها . 5- استفاده از تکنولوژی روز دنیا جهت ارائه محصولات با کیفیت بالاتر و تنوع بیشتر مدیریت ارشد سازمان ضمن معرفی مدیر کارخانه بعنوان نماینده مدیریت ، تعهد خود را نسبت به استقرار و بهبود سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 و با بازنگری های سالیانه سیستم کیفیت و تامین منابع لازم جهت استقرار اثر بخش سیستم اعلام داشته ، و از تمامی پرسنل انتظار دارد تا ضمن فراگیری اصول مربوط به این سیستم ، تمام تلاش خود را جهت همراهی شرکت در رسیدن به اهداف مصوب بکار گیرند .

استاندارد ها:

چیدمان سه بعدی کاتالوگ الکترونیک

نرم افزار سه بعدی چیدمان کاشی و سرامیک هفت رنگ به شما این امکان را می دهد که در فضاهای سه بعدی متنوع،انواع چیدمان کاشی و سرامیک های شرکت کاشی یزد را مشاهده و مقایسه کنید.

برای مشاهده چیدمان کاشی ها،روی یکی از فضاهای زیر کلیک کنید.

تماس با ما راه های ارتباطی با ما

آدرس کارخانه: یزد،بعد از دروازه قرآن،شرکت کاشی یزد

تلفن: 4-5210101-0351

فکس: 5210105 - 0351

آدرس دفتر فروش: یزد،بعد از دروازه قرآن،شرکت کاشی یزد

تلفن:9-5216066 - 0351

فکس: 5216070 - 0351

آدرس دفتر تهران: خیابان حافظ – چهار راه کالج – کوچه البرز – پلاک 4 – طبقه سوم

تلفن: 66 41 23 88 - 021

فکس: 66 41 25 44 - 021